Archive for Наталія Романівна Петрощук

Оголошення про семінар-тренінг

 

Запрошуємо бажаючих до участі у семінарі-тренінгу «Створення авторського майстер-класу, тренінгу», який проводиться з метою поширення передового педагогічного досвіду. На тернінгу  ви зможете ознайомитися з технологією створення та набути досвіду проведення авторських майстер-класів, тренінгів.

Семінар-тренінг проводитимуть Івашньова С.В., заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, та Петрощук Н.Р., старший викладач кафедри історичної та громадянської освіти, кандидат педагогічних наук.

Тренінг відбудеться 27 березня 2018 року о 9.30 год. за адресою: проспект П. Тичини, 22А (СШ №81, 3 поверх, ауд.39). 

За участь у семінарі-тренінгу буде видано сертифікати.

Обов’язкова попередня реєстрація за тел: 0987996434 (Наталія Романівна)

 

Оголошення про семінар-тренінг

      Запрошуємо методистів-кореспондентів та досвідчених учителів до участі у семінарі-тренінгу «Створення авторського майстер-класу, тренінгу», мета якого – популяризація цінного досвіду педагогічної діяльності. Колеги, ви матимете унікальну можливість оволодіти технологією створення та проведення авторських майстер-класів, тренінгів. Протягом лютого-березня ви зможете продемонструвати свої розробки та отримати посвідчення методиста-кореспондента.

Семінар-тренінг проводитимуть Івашньова С.В., заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, та Петрощук Н.Р., старший викладач кафедри історичної та громадянської освіти кандидат педагогічних наук.

Захід відбудеться 9 січня 2018 року о 10.00 год. за адресою: проспект П. Тичини, 22А (СШ №81, 4 поверх, ауд.49). 

За участь у семінарі-тренінгу буде видано сертифікати.

Обов’язкова попередня реєстрація нижче за посиланням або за тел: 0987996434 (Наталія Романівна)

 

Інтернет-конференція методистів-кореспондентів “Педагогічна майстерність учителя як запорука успіху освітніх реформ”вітніх

“Школа українська буде успішна, якщо в неї прийде успішний учитель… До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає”, – зазначає Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Нова школа потребує нового  вчителя, який може стати агентом змін. Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує педагогічну спільноту до обговорення перспектив реформування системи освіти в Україні та взяти участь в Інтернет-конференції методистів-кореспондентів “Педагогічна майстерність учителя як запорука успіху освітініх реформ”

Пед. майстерність, Брусенська І.М.

Організаційні форми позакласної роботи з біології,ЛакозаН.В.

ЕЛАНТЕС_та_навички_ 21_ століття,_Гатальська В.І

Виступ на конференції методистів-кореспондентів 2017 рік, Лікарчук А.М.

Оголошення про тренінг

21 серпня 2017 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться тренінг для методистів-кореспондентів «Технологія розробки майстер-класу/тренінгу для педагогічних працівників».
Тренінг проводить Петрощук Н.Р.,кандидат педагогічних наук.
Місце проведення:  вул. Тимошенка, 13 б
Початок роботи – 10.00.
Запрошуємо реєструватися для участі у тренінгу у нас на сайті, або за телефоном 0987996434 (Наталія Романівна).
Програма тренінгу

Методика створення майстер-класів від С.Івашньової

29 березня 2017 р. в ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено тренінг для методистів-кореспондентів з питання створення майстер-класу. І.В. Івашньова, заступник директора Інституту, кандидат педагогічних наук, ознайомила учасників тренінгу з методикою створення майстер-класів, його складовими та застосуванням.

Методична нарада “Передовий досвід методистів-кореспондентів у змісті курсів підвищення кваліфікації”

15 березня 2017 року в Інституті пслядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась методична нарада “Передовий досвід методистів-кореспондентів у змісті курсів підвищення кваліфікації. У заході взяли участь творчі освітяни м. Києва. Директор Інституту, Войцехівський М.Ф., кандидат педагогічних наук, доцент, ознайомив присутніх з новою, удосконаленою моделлю курсів підвищення кваліфікації та зі зростанням ролі учителів-новаторів у поглибленні змісту курсів підвищення кваліфікації, поширенні передового педагогічного досвіду. С.В. Івашньова, заступник директора ІППО, кандидат педагогічних наук, розповіла про початок проведення тренінгів для авторів педагогічних майстерень, їх інноваційність та відповідність вимогам часу. Н.Р. Петрощук, методист Інституту, кандидат педагогічних наук, ознайомила присутніх з планами проведення V міської конференції методистів-кореспондентів, оновлення змістового наповнення сайту методистів-кореспондентів.

Використання корекційно-розвивальних технологій у процесі навчання дітей з комплексними порушеннями розвитку

14 лютого 2017 р. в рамках курсів підвищення кваліфікації вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів методист-кореспондент Брусенська і.М. провела майстер-клас на тему: “Використання корекційно-розвивальних технологій у процесі навчання дітей з комплексними порушеннями розвитку”

Четверта конференція методистів-кореспондентів ІППО

Ситник Е.В.14 травня 2015 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбуласьIV міська науково-методична конференція методистів–кореспондентів: «Методичні новації столичної освіти:здобутки та перспективи». У роботі конференції прийняли участь науковці та методисти-кореспонденти шкіл та дошкільних навчальних закладів столиці. З вітальним словом виступив Войцехівський М.Ф., директор ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук. Липова Л.А., старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук, ознайомила з новими вимогами до змісту освіти в контексті її профілізації. Щекатунова Г.Д., завідувач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти, кандидат педагогічних наук, розповіла про роль педагогічних інновацій як механізму ефективного розвитку шкільної освіти. У цікавих та змістовних виступах учасники конференції поділились також своїм досвідом методичної роботи у навчальних закладах.