Archive for Нови

омельченко 268омельченко 21029 березня 2017 р. в ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено тренінг для методистів-кореспондентів з питання створення майстер-класу. І.В. Івашньова, заступник директора Інституту, кандидат педагогічних наук, ознайомила учасників тренінгу з методикою створення майстер-класів, його складовими та застосуванням.
 

Оголошення про тренінг

29 березня 2017 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться тренінг для методистів-кореспондентів «Технологія розробки майстер-класу/ тренінгу для педагогічних працівників».

Тренінг проводить Івашньова С.В., заступник директора ІППО, кандидат педагогічних наук.

Списки учасників додаються (Додаток).

 Місце проведення: ауд.105 (проспект П. Тичини, 17) .

 Початок роботи – 10.00.

Додаток

Список методистів-кореспондентів

Інституту післядипломної педагогічної освіти

Київського університету імені Бориса Грінченка,

як запрошуються на тренінг

 

 

ПІБ ЗНЗ, район
1. Лакоза Наталія Василівна Гімназія № 257 Подільського району
2. Назаренко Тетяна Олегівна СЗШ № 250 Деснянського району
3. Літинська Лариса Володимирівна СЗШ № 250 Деснянського району
4. Ситник Елла Василівна СЗШ №250 Деснянського району
5. Думанська Ірина Іванівна Гімназія № 179 Голосіївського району
6. Ленська Ніна Анатоліївна Гімназія № 179 Голосіївського району
7. Лікарчук Алла Михайлівна СШ № 269 Голосіївського району
8. Горовенко Вікторія Йосипівна Гімназія № 290 Дарницького району
9. Марчук Жанна Станіславівна Гімназія №290 Дарницького району
10. Брусенська Ірина Миколаївна СШДС І ступеня «Мрія» для дітей з вадами опорно-рухового апарату Деснянського району
11. Власенко Людмила Василівна СШ №49 Шевченківського району
12. Перепелиця Людмила Іванівна СШ № 207 Деснянського району
13. Костенко Юлія Валеріївна СШ №16 Оболонського району
14. Лавренчук Тетяна Семенівна ЗСШ №273 Голосіївського району
15. Зелінська Ольга Анатоліївна СШ №112 ім. Т Шевченка Голосіївського району
16. Загороднюк Галина Іванівна СЗШ №250 Деснянського району
17. Малик Юлія Олександрівна СШ №15 Голосіївського району
18. Сидоренко Любов Олексіївна СЗШ №259 Деснянського району
19. Яценко Людмила Петрівна СЗШ №101 Шевченківського району

 

 

Изображение 2 32415 березня 2017 року в Інституті пслядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась методична нарада “Передовий досвід методистів-кореспондентів у змісті курсів підвищення кваліфікації. У заході взяли участь творчі освітяни м. Києва. Директор Інституту, Войцехівський М.Ф., кандидат педагогічних наук, доцент, ознайомив присутніх з новою, удосконаленою моделлю курсів підвищення кваліфікації та зі зростанням ролі учителів-новаторів у поглибленні змісту курсів підвищення кваліфікації, поширенні передового педагогічного досвіду. С.В. Івашньова, заступник директора ІППО, кандидат педагогічних наук, розповіла про початок проведення тренінгів для авторів педагогічних майстерень, їх інноваційність та відповідність вимогам часу. Н.Р. Петрощук, методист Інституту, кандидат педагогічних наук, ознайомила присутніх з планами проведення V міської конференції методистів-кореспондентів, оновлення змістового наповнення сайту методистів-кореспондентів.

Оголошення

15 березня 2017 року в  Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться нарада творчих учителів міста Києва на тему: «Педагогічний досвід учителів міста Києва в змісті курсів підвищення кваліфікації».

       Місце проведення: актова зала Інституту (проспект П. Тичини, 17) .

  Початок роботи – 15.30.

 

14 лютого 2017 р. в рамках курсів підвищення кваліфікації вихователів загальноосвітніх шкіл-інтернатів методист-кореспондент Брусенська і.М. провела майстер-клас на тему: “Використання корекційно-розвивальних технологій у процесі навчання дітей з Изображение 247комплексними порушеннями розвитку”

Анонс майстер-класу

14 лютого 2017 р. відбудеться майстер-клас методиста -кореспондента ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Брусенської І.М. на тему: “Використання корекційно-розвивальних технологій у процесі навчання дітей з комплексними порушеннями розвитку” за адресою: проспект Тичини, 17. Запрошуються всі бажаючі.

Четверта конференція методистів-кореспондентів ІППО

Ситник Е.В.14 травня 2015 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбуласьIV міська науково-методична конференція методистів–кореспондентів: «Методичні новації столичної освіти:здобутки та перспективи». У роботі конференції прийняли участь науковці та методисти-кореспонденти шкіл та дошкільних навчальних закладів столиці. З вітальним словом виступив Войцехівський М.Ф., директор ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук. Липова Л.А., старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук, ознайомила з новими вимогами до змісту освіти в контексті її профілізації. Щекатунова Г.Д., завідувач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти, кандидат педагогічних наук, розповіла про роль педагогічних інновацій як механізму ефективного розвитку шкільної освіти. У цікавих та змістовних виступах учасники конференції поділились також своїм досвідом методичної роботи у навчальних закладах.