Четверта конференція методистів-кореспондентів ІППО

Ситник Е.В.14 травня 2015 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбуласьIV міська науково-методична конференція методистів–кореспондентів: «Методичні новації столичної освіти:здобутки та перспективи». У роботі конференції прийняли участь науковці та методисти-кореспонденти шкіл та дошкільних навчальних закладів столиці. З вітальним словом виступив Войцехівський М.Ф., директор ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук. Липова Л.А., старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук, ознайомила з новими вимогами до змісту освіти в контексті її профілізації. Щекатунова Г.Д., завідувач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти, кандидат педагогічних наук, розповіла про роль педагогічних інновацій як механізму ефективного розвитку шкільної освіти. У цікавих та змістовних виступах учасники конференції поділились також своїм досвідом методичної роботи у навчальних закладах.