Изображение 2 32415 березня 2017 року в Інституті пслядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась методична нарада “Передовий досвід методистів-кореспондентів у змісті курсів підвищення кваліфікації. У заході взяли участь творчі освітяни м. Києва. Директор Інституту, Войцехівський М.Ф., кандидат педагогічних наук, доцент, ознайомив присутніх з новою, удосконаленою моделлю курсів підвищення кваліфікації та зі зростанням ролі учителів-новаторів у поглибленні змісту курсів підвищення кваліфікації, поширенні передового педагогічного досвіду. С.В. Івашньова, заступник директора ІППО, кандидат педагогічних наук, розповіла про початок проведення тренінгів для авторів педагогічних майстерень, їх інноваційність та відповідність вимогам часу. Н.Р. Петрощук, методист Інституту, кандидат педагогічних наук, ознайомила присутніх з планами проведення V міської конференції методистів-кореспондентів, оновлення змістового наповнення сайту методистів-кореспондентів.