Інтернет-конференція методистів-кореспондентів “Педагогічна майстерність учителя як запорука успіху освітніх реформ”вітніх

“Школа українська буде успішна, якщо в неї прийде успішний учитель… До дітей має прийти людина-лідер, яка може вести за собою, яка любить свій предмет, яка його фахово викладає”, – зазначає Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Нова школа потребує нового  вчителя, який може стати агентом змін. Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує педагогічну спільноту до обговорення перспектив реформування системи освіти в Україні та взяти участь в Інтернет-конференції методистів-кореспондентів “Педагогічна майстерність учителя як запорука успіху освітініх реформ”

Пед. майстерність, Брусенська І.М.

Організаційні форми позакласної роботи з біології,ЛакозаН.В.

ЕЛАНТЕС_та_навички_ 21_ століття,_Гатальська В.І

Виступ на конференції методистів-кореспондентів 2017 рік, Лікарчук А.М.