Оголошення про семінар-тренінг

Запрошуємо методистів-кореспондентів та досвідчених учителів до участі у семінарі-тренінгу «Створення авторського майстер-класу, тренінгу», мета якого – популяризація цінного досвіду педагогічної діяльності. Колеги, ви матимете унікальну можливість оволодіти технологією створення та проведення авторських майстер-класів, тренінгів. Протягом лютого-березня ви зможете продемонструвати свої розробки та отримати посвідчення методиста-кореспондента.

Семінар-тренінг проводитимуть Івашньова С.В., заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, та Петрощук Н.Р., старший викладач кафедри історичної та громадянської освіти кандидат педагогічних наук.

Захід відбудеться 9 січня 2018 року о 10.00 год. за адресою: проспект П. Тичини, 22А (СШ №81, 4 поверх, ауд.49).

За участь у семінарі-тренінгу буде видано сертифікати.

Обов’язкова попередня реєстрація нижче за посиланням або за тел: 0987996434 (Наталія Романівна)