Оголошення про семінар-тренінг

Запрошуємо бажаючих до участі у семінарі-тренінгу «Створення авторського майстер-класу, тренінгу», який проводиться з метою поширення передового педагогічного досвіду. На тернінгу  ви зможете ознайомитися з технологією створення та набути досвіду проведення авторських майстер-класів, тренінгів.

Семінар-тренінг проводитимуть Івашньова С.В., заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, та Петрощук Н.Р., старший викладач кафедри історичної та громадянської освіти, кандидат педагогічних наук.

Тренінг відбудеться 27 березня 2018 року о 9.30 год. за адресою: проспект П. Тичини, 22А (СШ №81, 3 поверх, ауд.39).

За участь у семінарі-тренінгу буде видано сертифікати.

Обов’язкова попередня реєстрація за тел: 0987996434 (Наталія Романівна)