Друга міська методична конференція методистів-кореспондентів ІППО

DSCN019728  жовтня 2010 року в ІППО КУ імені Бориса  Грінченка  було проведено Другу міську методичну  конференцію методистів-кореспондентів ІППО «Розвиток методичної компетентності вчителя  в контексті модернізації загальної середньої освіти». З доповіддю «Організація роботи з методистами-кореспондентами» виступила завідувач НМЦ координації методичної роботи ІППО Г.П.Бондарчук. Про свої наукові пошуки та методичні знахідки розповіли 10 методистів-кореспондентів кафедр Інституту. Конференція ухвалила рішення щодо формування методистами-кореспондентами професійних портфоліо, у яких буде систематизовано напрацьований кожним з них унікальний педагогічний досвід та зафіксовано внесок кожного з цих талановитих і відданих справі шкільної освіти  Майстрів.

Програма конференції
Рішення конференції
Г.М.Веремейчук. Словниково-логічні вправи на уроках української мови та читання: презентація (850 Kb)
О.В.Константинова. Формування творчих здібностей учнів 1-7 класів засобами мистецтва: матеріали виступу

Н.В.Михайлова. Упровадження інноваційної інтерактивної моделі навчання в освітній простір середньої школи: створення дистанційного курсу: презентація
В.І.Гатальська. Технологія групового навчання в комп’ютерному середовищі універсального навчально- мультимедійного комплексу «ЕЛАНТЕС»
Т.І.Лисенко. Сервісне забезпечення освітньої практики – медіатека сучасного навчального закладу: презентація (3,6 Mb)
Л.В.Ковбасенко. Специфіка курикулярної реалізації дидактичного потенціалу курсу світової літератури: презентація (174 Kb)
С.Ю.Ткаченко. Розвиток творчих здібностей учнів засобами комп’ютерних технологій (скорочено): презентація (1,12 Mb)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*