Третя конференція методистів-кореспондентів кафедр ІППО

Т.С.Лавренчук

12 грудня 2012 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася Третя міська методична конференція «Формування інформаційно-освітнього середовища навчального закладу: теорія і практика», мета якої – обмiн досвідом між креативними вчителями ЗНЗ, а також iнформування педагогів столиці про діяльність методистів-кореспондентів кафедр ІППО КУ імені Бориса Грінченка та їхні професійні досягнення.
Програма конференції
В.І.Гатальська. Технологія групового навчання у віртуальному середовищі «ЕЛАНТЕС»: презентація виступу (547 Кб)
Н.В.Михайлова. Дистанційне навчання як засіб формування інформаційної культури учня: презентація виступу (1,2 Мб)
Т.О.Чередінова. Навчально-пізнавальна діяльність учнів на уроках географії з використанням ІКТ: презентація виступу (300 Кб)