Про сайт

Шановні колеги!

 

Наш сайт створено для методистів-кореспондентів Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Методисти-кореспонденти – позаштатні працівники Інституту. Як правило, це креативні, культурні, високоосвічені люди, яким не байдужі результати їхньої праці та доля їхніх вихованців та учнів. Методисти-кореспонденти хочуть і можуть усі доступні засоби використовувати для покращення результату своєї професійної діяльності.

Наша мета  – зробити сайт зручним для методистів-кореспондентів інструментом обміну цікавими задумами, оригінальними ідеями, творчими напрацюваннями, а то й просто почуттями та враженнями. Прошу Вашої активної участі у роботі сайту та запрошую оприлюднювати цікавинки з Вашого доробку на сайті. Надсилайте, будь ласка, мені на пошту Ваші матеріали для оприлюднення. Хотілося б,  щоб спілкування на сайті надало нам усім більше сил та натхнення, зміцнило довіру між нами та впевненість у своїх силах.

Сайт вестиму я, Петрощук Наталія, методист НМЦ координації методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Бажаю творчих успіхів і сподіваюся на плідну співпрацю!

З повагою,Наталія Петрощук.